Ağrı'da bir erkek evli olduğu kadını ve 3 çocuğu bıçakladı!

Ağrı'nın Tutak ilçesine bağlı Aşağı Köşk köyünde bir erkek, eşi ve 3 çocuğunu bıçakladı. Anne ve 3 çocuğu bıçakladıktan sonra kendisine de zarar veren Şakir T. yaralı olarak hastanede tedaviye alındı.24-02-2021 00:47

Ağrı'nın Tutak ilçesine bağlı Aşağı Köşk köyünde bir erkek, eşi ve 3 çocuğunu bıçakladı. Anne ve 3 çocuğu bıçakladıktan sonra kendisine de zarar veren Şakir T. yaralı olarak hastanede tedaviye alındı.

Olay akşam saatlerinde Ağrı'nın Tutak ilçesine bağlı aşağı Köşk köyünde meydana geldi. Şakir T., iddiaya göre evde ailesiyle oturduğu sırada eline geçirdiği bıçakla eşi ile 4, 6 ve 7 yaşındaki çocuklarına bıçakla saldırdı.

Anne ve çocukların yardım çığlıkları üzerine köylüler yardıma koştu. Anne ve çocukları kanlar içerisinde bulan köylüler jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Aldıkları bıçak darbeleriyle yaralanan anne ve 3 çocuğu sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Anne ve çocukların hayati tehlikesinin olduğu belirtildi.

Öte yandan bıçakla kendisine de zarar veren Şakir T., jandarma nezaretinde götürüldüğü hastanede tedaviye alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.