2 yaşındaki bebeği istismar eden Yaşar Ercan'la ilgili 'şaşırtmayan' ayrıntı

2 yaşındaki bebeği istismar eden Yaşar Ercan'la ilgili 'şaşırtmayan' ayrıntı

Daha önce de istismar, hırsızlık ve yaralamadan birçok dosyası bulunduğu öğrenilen Yaşar Ercan'ın MHP bayraklarıyla fotoğrafı ortaya çıktı.

Uşak'ta annesinin sevgilisi tarafından darp edilip ağır yaralanan 2 yaşındaki bebek yoğun bakım servisinde yaşam savaşı veriyor. Cuma günü annesi tarafından Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan bebeğin vücudunda darp izine rastlandı. İddialara göre bebeğin muayenesi sırasında cinsel istismar bulgularına da rastlandı. Bebeğe annesi ile birlikte yaşayan Yaşar Ercan adlı erkeğin sürekli şiddet uyguladığı ve istismar ettiği ileri sürüldü.

Beyin kanaması geçiren bebek yaşam savaşı verirken saldırgan Yaşar Ercan öldürmeye teşebbüs suçuyla tutuklanarak Uşak Cezaevi'ne götürüldü. MHP bayraklarıyla fotoğrafı bulunan Yaşar Ercan'ın istismar, hırsızlık, yaralamadan birçok dosyası bulunduğu bildirildi.

Denizli Milletvekili ve CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, 2 yaşındaki bebeği istismar ettiği ve şiddet uyguladığı iddia edilen Yaşar Ercan'ın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. CHP'li Biçer Karaca, Twitter hesabından, "Bugün 2 yaşındaki Poyraz'a bu şahıs tecavüz edip, şiddet uyguladı" paylaşımını yaptı.