Yandaş yazar: Twitter kullananlar hastalıklı!

Gazeteci-yazar Turan Kışlakçı'nın katıldığı bir canlı yayın programında kullandığı, "Şu anda bence Twitter kullanan insanların çoğu hastalıklı insanlar. Hepsi için diyorum. Bu sağcısından, solcusuna hepsi için geçerli bu. Ben de Twitter'ı çok iyi kullananlardanım" şeklindeki ifadeleri dikkat çekti.04-01-2017 12:35

CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu 'Neler Oluyor' isimli programa katılan gazeteci-yazar Turan Kışlakçı, sosyal medya kullanımına tepki gösterdi. 

Bir dönem AA'nın bölge müdürlüğü de yapan Kışlakçı, "Eskiden umumi tuvaletler vardı. Umumi tuvalerlere girdiğiniz zaman arkalarında yazılar olurdu. Şimdi son 10 yıldır tuvaletler tertemiz. Hiç yazı yok kalemle insanlar yazı yazmıyor. Neden? Çünkü hepsi Twitter'da" dedi. 

"TROLLER YUMURTA KAFA"

Kışlakçı konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

"Şu anda bence Twitter kullanan insanların çoğu hastalıklı insanlar. Hepsi için diyorum. Bu sağcısından, solcusuna hepsi için geçerli bu. Ben de Twitter'ı çok iyi kullananlardanım. 'Troll' diye bir şey oluştu. Dünyanın hiçbir yerinde bu kadar 'troll' göremezsiniz. Herkes için diyorum. FETÖ için troll'ler, solcu troll'ler...

Dün bir tweet attım. Bir baktım. Her yerden saldırı var. Gerçek isim yok. Hepsini engelliyorum. Kendisini AKP'li gösteren, CHP'li gösteren troller var, MHP'li, HDP'li troll'ler var... Hepsi de yumurta kafa".