Metin Kahraman'a kanser teşhisi konuldu

Metin Kahraman'a kanser teşhisi konulduğu duyuruldu. Açıklama kardeşi Kemal Kahraman tarafından sosyal medyadan yapıldı.26-03-2017 13:15

Sanatçı Metin Kahraman'a kanser teşhisi konulduğu açıklandı. Açıklamayı sosyal medya hesabından yapan kardeşi Kemal Kahraman şu ifadeleri kullandı:

"Değerli arkadaşlar... Yaklaşık 2 ay önce Metin Kahraman'a Lenfoma (lenf bezi kanseri) teşhisi konulmuştur.  2 hafta önce uygulanan ilk kemoterapi sonunda her hangi bir komplikasyon çıkmamıştır. Şimdilik durumu beklenenden iyidir.  Bu arada arayıp soran bütün dostlarımıza ve sevgili dinleyicilerimize, ayrıca çeşitli sosyal medya ortamlarında, geçmiş olsun dileklerini ileten dostlarımıza teşekkürlerimizi bildiriyoruz. Doktorlarımızın belirttiğine göre, kemoterapi sürecinin en çok dikkat edilmesi gereken ayrıntılarından biri hastanın yorucu faaliyetlerden ve stresten uzak olmasıdır. Bütün dostlarımızdan 6 ay süreyle Metin Kahraman'ı aramamalarını rica ediyorum. Tedavi sürecinin aşamalarında, her türlü gelişmeden siz dostlarımzı haberdar edeceğiz".