Maçta saldırıya uğrayan Deniz Naki'den açıklama

Mersin İdmanyurdu ile oynanan maçta sahaya giren taraftarın saldırısına uğrayan Deniz Naki, "Bu olaylar beni yıpratmaktan ziyade dahada hırslandırıp motive etmektedir" dedi.27-08-2017 12:02
İleri Haber

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta oynanan Mersin İdmanyurdu - Amed Sportif mücadelesinde bir taraftar sahaya girerek Amed Sportif'in yıldızı Deniz Naki'ye saldırmıştı. 

Olaya ilişkin açıklama yapan Deniz Naki, "Bu olaylar beni yıpratmaktan ziyade daha da hırslandırıp motive etmektedir" dedi. 

"BU OLAYLAR BENİ DAHA DA HIRSLANDIRIP MOTİVE EDİYOR"

Deniz Naki, Facebook hesabı üzerinden yayınladığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Öncelikle dünkü maçta yaşanan talihsiz olay nedeniyle gerek sosyal medyadan, gerekse de arayarak ve mesaj atarak geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlara teşekkür ederim.

Bu olaylar beni yıpratmaktan ziyade daha da hırslandırıp motive etmektedir. 

Hiç bir güç bu sene şampiyon olup kupayı Rahmetli Kaptanımıza götürmekten bizi alıkoyamaz. 

Rahmetli Kaptanımız Şehmuz Özer'inde değdiği gibi 'Onlar bize kötü davransın, biz onlara çiçek vermeye devam edeceğiz'. Ama bundan sonra yalnızca çiçek değil,bolca gol de hediye edeceğiz.

"BİZE KÖTÜ DAVRANANA BİZ KÖTÜ DAVRANMAYACAĞIZ"

Bizler Rahmetli Kaptanın yoldaşlarıyız. Bize kötü davranana biz kötü davranmayacağız.

PİR SEYİT RİZA'nın da dediği gibi: 'BEN SİZİN YALAN VE HİLELERİNİZLE BAŞ EDEMEDİM BU BANA DERT OLDU, AMA BEN DE SİZİN ÖNÜNÜZDE DİZ ÇÖKMEDİM BU DA SİZE DERT OLSUN'.

O sene bu sene 

Selam ve sevgiyle"