'Kadın Emeği Festivali’ başlıyor

Kadınların el emeğine dayalı ürünlerin yer alacağı 'Kadın Emeği Festivali’ 22-24 Eylül tarihlerinde Ahlatlıbel Atatürk Parkı'nda gerçekleşecek.20-09-2017 09:32
İleri Haber

Çankaya Belediyesi, kadınların el emeğine dayalı ürünlerini satışa sunacağı 'Kadın Emeği Festivali' düzenliyor. Festivalde, sanatçı Feryal Öney, Füsun Demirel ve Şevval Sam da yer alacak.

22-24 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek festival kapsamında, 22 Eylül'de Feryal Öney konseri, 23 Eylül'de Füsun Demirel “Aşk Dersleri” oyunu, 24 Eylül'de ise Şevval Sam konseri sanatseverlerle buluşacak. 

Söyleşilerin ve çocuklar için etkinliklerin de düzenleneceği festivalde, sanatçı Füsun Demirel üç gün boyunca ikinci el eşya standı açacak, Şengül Esen Demir de 'Kahkaha Yogası' düzenleyecek.

Kadın yazarların kitaplarının da satışa sunulacağı festivalde, Çankaya Belediyesi Kadın Danışma Merkezi ve Aile Danışmanlığı Hizmetleri'nin gerçekleştireceği eğitimler hakkında bilgilendirmeler de yapılacak. Festivalde, kadın sivil toplum örgütlerinin tanıtım stantları da yer alacak.