Evlilik teklifine ‘hayır’ diyen kadını ‘FETÖ’cü diye ihbar etti

Asliye Ceza Mahkemesi zabıt katibi E.K., bir süre ilişki yaşadığı zabıt katibi K.E.’ye evlenme teklif etti. Reddedilen adam K.E.’yi ‘FETÖ’ olarak adlandırılan Gülen Cemaati’ne üye diyerek ihbar etti.27-12-2016 14:14

Olay, Aydın Germencik Adliyesi’nde salı günü yaşandı. Asliye Ceza Mahkemesi zabıt katibi E.K., bir süre ilişki yaşadığı zabıt katibi K.E.’ye evlenme teklif etti. Teklifi reddedilen erkek savcılığa giderek hem kadın hem de aralarını bozduğunu öne sürdüğü M.S. hakkında iddialarda bulundu.

Odatv'den Naci Eriş'in haberine göre, konuyla ilgili savcılığın soruşturma başlattığı, K.E. ve M.S.’nin önümüzdeki günlerde soruşturma kapsamında ifade vereceği öğrenildi. Ayrıca bu olay nedeniyle M.S.’nin iki kez rahatsızlanarak hastaneye götürüldüğü belirtildi. K.E. ise, böyle bir olayın yaşanmadığını söyledi.

Öte yandan, E.K.’nin K.E.’yi tehdit ettiği iddiasıyla da soruşturma başlatıldı. Germencik Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tanık olarak ifadesi alınan K.E., zabıt katibi E.K. ile gönül ilişkisi yaşadıklarını daha sonra ayrıldıklarını ancak, E.K.’nin kendisini tehdit ettiğini belirtti.