Eski dünürler birbirini vurdu: 2 ölü

Samsun'un Havza ilçesinde eski dünürler arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.04-09-2017 00:53

Olay, bugün saat 19.00 sıralarında Samsun'un Havza ilçesinde meydana geldi. M.Ö. ile İrfan B, bir süre önce şiddetli geçimsizlik sebebiyle boşandı, çiftin 2 çocuğunun velayeti babalarına verildi. İrfan B, bugün babası Aydın B. ile birlikte, çocuklarını bayram sebebiyle annelerinin yanına bıraktığı sırada iki aile arasında kavga çıktı. İrfan B. ve babası Aydın B. ile birlikte eski kayınpederi Recep Ö. ile oğlu Mustafa Ahmet Ö.'ye tabancayla ateş açtı. Kurşunların isabet ettiği Recep Ö, Mustafa Ahmet Ö. ve Muhterem A. yaralandı. Yaralılar, ambulanslar ile Havza Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Recep Ö. burada, oğlu Mustafa Ahmet Ö. ise sevk edildiği Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktorların çabasına rağmen hayatını kaybetti. Yaralı Muhterem A.'nın ise sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Olayın ardından gözaltına alınan Aydın B. ve oğlu İrfan B. jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adliyede, çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine sevk edildi.