Eşinden şiddet gören kadın böyle intikam aldı: Evini cayır cayır yakıyorum

Adana'da kocasından şiddet gören bir kadın, oturdukları evi yaktı. Evde büyük çaplı hasar meydana geldi.05-09-2017 17:07

Kocası Tolga S'den uzun süredir şiddet gören ve kaynanası Emine S. ile sorun yaşadığı öğrenilen Serpil S ismli bir kadın oturdukları evi yaktı.

Adana’nın Seyhan İlçesi’ne bağlı Yenibey Mahallesi'ndeki bir evde yangın çıktığı ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler, yangını kısa sürede söndürürken, iki katlı evde büyük çapta hasar meydana geldi. Evde inceleme yapan Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, yangının önce ikinci kattaki koltukların ve perdelerin ardından da birinci kattaki eşyaların tutuşturulmasıyla çıktığını belirledi.

“EVİNİ CAYIR CAYIR YAKIYORUM”

Polis ekipleri yangını, kocası Tolga S'den uzun süredir şiddet gören ve kaynanası Emine S. ile sorun yaşadığı öğrenilen Serpil S'nin çıkarttığını tespit etti. Öte yandan, olayın ardından Serpil S'nin eşi Tolga S'yi telefonla arayıp "evini cayır cayır yakıyorum." dediği de öğrenildi.(AA)